ارائه زیرسیستم مدیریت ارسال پیامک با استفاده از مودم های GSM و GPRS

در صورت سفارش هر يك از محصولات وب سايت، از دامين و هاستينگ رايگان بهره مند شويد

نظرسنجی
نظر شما راجع به محصولات ما چیست ؟ مشاهده نتایج
محصولات بهتا رایان فردا

نرم افزار مدیریت مراکز پوست، مو و زیبایی
شناخت بیشتر مردم از لیزر و کارآیی آن در درمان بیماریها در سالهای اخیر باعث شده است تا این طیف نوری، بصورت جایگزین درمان با استفاده از دارو گردد. این شناخت به همراه پیشرفت دستگاه های لیزری در درمان بیماریها، باعث استقبال زیاد مردم از این پدیده شده است. به دنبال این استقبال، مراكز پوست، مو و زيبايي نیازمند یک سیستم مکانیزه و کارآمد می باشند که بتواند کلیه نیاز های آنها اعم از مدیریت پرونده بیماران، ثبت تصاویر به تعداد نامحدود برای هر جلسه، ثبت اطلاعات و پارامترهای درمانها، درصد پزشک، درصد دستگاه، پذیرش، صدور قبض، کاردکس مراجع، کاردکس پزشکان و ... را برآورده سازد.از این جهت، این شرکت با استفاده از متخصصین مرتبط، اقدام به طراحی و تولید نرم افزار مفید و کارآمدي برای این مراکز نموده است.  
  
  
نرم افزار مدیریت مراکز مشاوره باليني، روانشناختي و درماني
 

 با توجه به اضافه شدن بخش مشاوره به مراکز درمانی، در مدیریت بهداشت، نیاز این مراکز به یک سیستم مکانیزه و همچنین عدم وجود چنین سیستمی باعث گردید تا مطالعه و شناخت یکی از این مراکز مورد توجه قرار گیرد. یکی از نیازهای مهم و اصلی در این مراکز، استفاده از جدیدترین و کاملترین روش مشاوره مورد تایید یکی از انجمن های روانپزشکی معتبر می باشد. همچنین سرعت در کار، ایجاد نظم و یکپارچگی اطلاعات بدست آمده، تسهیل در امر مشاوره، ثبت جزئی ترین موارد اعلان شده، بایگانی اطلاعات و ... که به نحوی متفاوت با سیستمهای کلینیک های موجود می باشند، از نیاز های این مراکز می باشد.

                           
  
نرم افزار مدیریت ارسال و دریافت پیامک

امروزه پیامک ها ابزار بسیار سریع و ارزانی برای تبلیغات بشمار می روند. شرکت بهتا رایان فردا با فراهم نمودن سیستم ارسال پیامک این امکان را برای شما بوجود آورده است تا در کنار فعالیت خود تبلیغات و اطلاع رسانی خود را بدون معطلی به انجام برسانید.